Ankara Cebeci Nakliyat Firmaları

ANKARA CEBECİ NAKLİYAT

Cebeci Evden Eve Asansörlü Şehirlerarası Şehir İçi Nakliye

 

Ankara ilinde hizmet sunan Cebeci Evden Eve nakliyat firması olarak, nakliye hizmetleri konusunda çalışmalar yapıyoruz. Yıllardır bölge halkımıza hizmet etmekteyiz.

 

Bu konuda alanında uzman bir ekiple çalışmanın da bizlere sağladığı avantajla işlerimizi çok kısa sürelerde teslim etmekteyiz. Sektörde kendi bölgemizde öncü firmalar arasında yer almamız da bu çalışma prensibimizin bir meyvesidir.

 

Nakliye işi eski tarihlere bakıldığında ki illaki herkesin bu tür bir yardıma mutlaka ihtiyacı olmuştur. Ancak eskiden teknolojik imkânların olmayışı genellikle beden gücü ile bu işin yapılmasına neden olmakta bu da hem fiziksel açıdan zorlanmaya hem de zaman kaybına neden olmaktaydı.

cebeci evden eve nakliyat ankara

Cebeci Evden Eve Nakliyat Şirketi

 

Tabii ki günümüzde teknolojik imkânların fazlasıyla artması ve bunun da bizim işimizi kolaylaştırması sonucunda sektörde tanınan bir bir nakliye firması olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Taşımacılık alanında; şehir içi nakliye, şehirlerarası nakliye, evden eve nakliye, büro malzemesi taşıma, banka malzemesi taşıma, fuar taşıma ve parça eşyaların taşınması gibi aklınıza gelebilecek daha bir dizi nakliye alanında Ankara Cebeci Evden Eve Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz.

Taşıma Planlarımız Kurumsal Hizmet İle Hazırlanmaktadır

Cebeci nakliyat aşıma şirketi olarak, taşıma planı dediğimiz ve işlerimizin daha seri bir şekilde ilerlemesini sağlayan bir taslak sayesinde nakliye işlerinizde belli bir sırayı takip etmekteyiz. Bu sayede kaba düzen ve karışık bir iş yapmaktan ziyade işimizi daha hızlı bir şekilde bitirmekte ve de düzenli yapmaktayız.

ankara cebeci asansörlü nakliyat
Taşıma planının içeriğini ise; ücretsiz ekspertiz hizmeti( bu hizmetimizle asıl taşıma planımızı çıkarmakta ve sizlere bir fiyat sunmaktayız), eşyaların ambalajlama ve paketleme işlemi, gerektiğinde asansör sistemi kurma ve bunun yardımıyla eşyaları daha kolay ve hızlı bir şekilde taşıma yahut ta asansör gerektirmeyen durumlarda eşyalarınızı araca yerleştirme ve yeni adresinize götürme olarak sıralayabiliriz.

Paketleme İşlemlerimiz Uzman Kişiler Tarafından Yapılmaktadır

Ankara nakliyat firmamızın paket veya ambalajlama işlemlerindeki amacımız tahmin ettiğiniz üzere eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlamaktır. Sonuçta eşyalarınızın hasar görmesi hem sizler için, hem de bizler için sıkıntılı bir durum olacaktır.

 

Sonuçta biz de yaptığımız işin olumsuz referans almamıza sebep olmasını hiç bir zaman istemeyiz. Buna bağlı olarak ta kendi nakliye firmamıza ait ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.

Her biri kendi alanında tecrübeli ve yetki sertifikası bulunan personellerimiz demonte işlemlerini gerçekleştirir. Beyaz eşyaları ayrı teknik ekip demonte ederken mobilyaları ise ayrı bir personel gerçekleştirir.

 

Demonte işlemi gerçekleştirilen eşyalar daha sonra türlerine göre ayrı bir şekilde ambalaj işlemine tabi tutulur. Ambalajlanan eşyalar üzerine gerekli bilgiler yazılı etiketler yapıştırılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir