Ankara Aydın Arası Nakliyat

keçiören nakliyat

ANKARA AYDIN ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Ankara Aydın Şehirlerarası nakliyat işlemlerinizde firmamız tüm imkanları ile sizin hizmetinizde olacaktır. Evinizin veya ofisinizin, deponuzun sorunsuz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız mutlaka firmamız ile irtibata geçmelisiniz ve içiniz rahat bir şekilde kaliteli hizmet alıyor olmanın rahatlığını yaşamalısınız.

 

ANKARA DAN AYDIN’A  NAKLİYE HİZMETİMİZİN İŞLEYİŞİ

 

Ankara Aydın arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde öncelikle firmamızı arayarak randevu almalısınız. Adresinizi belirttikten sonra size soracağımız sorulara vereceğiniz cevaplara istinaden ortalama bir fiyat verilir ve eğer talep ederseniz eksperimiz direk evinize gelerek evin ve eşyanın durumunu rapor eder.

Raporda evin kaçıncı kat olduğu, kaç odalı olduğu, eşyaların çokluğu veya azlığı, gidilecek evin kaçıncı kat olduğu,asansörlü taşıma istenip istenmediği, paketleme ve kutulama hizmetinde özel bir talep olup olmadığı gibi durumlar not edilir. Genelde işleyişimizde özel eşyalar ile kırılacak eşyalar ev sahibi tarafından toparlanır ve paketlenir.

 

Biz sadece kutulama ve kırılmaması için istifleme işlemi yaparız. Ancak bizden özel eşyalarınızı toplamamızı ve ambalajlamamızı isterseniz bunun için eleman ve ekstra malzeme ihtiyacımız olacağı için bunu önceden belirtmelisiniz ki o gün bir aksilik ve zaman kaybı yaşanmasın.

ankara evden eve nakliyat

Aydın ankara arası sigortalı nakliyatveya sigortalı taşıma talep etmeniz durumunda da yine bunu ekspere veya müşteri temsilcimize bildirmeniz gerekir. Eksperimizin raporlama işleminden sonra karşılıklı talepler ve istekler doğrultusunda iki nüshadan oluşan sözleşme imzalanır.

 

Sözleşme neticesinde de taşınma yapılacak gün ve saatten yarım saat kadar önce gerekli tüm malzemeler ile kapının önünde hazır bulunuruz. Ankara Aydın şehirlerarası asansörlü taşıma veyaasansörlünakliyat talep etmeniz durumunda bunu raporda belirtmişseniz yarım saat erken geldiğimizde asansör kurma işlemini yaparız ki sigortalı evden eve nakliyat işlemleri hızlı ilerlesin.

ANKARA AYDIN ARASI NAKLİYAT FİRMASI

 

Ankara Aydın arası nakliyat firması olarak Aydın Ankara şehirler evden eve taşıma işlemlerinizde işleyişimizden de anlaşılacağı gibi profesyonel ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

 

Özellikle Ankara şehir içi nakliyatlarınızda taşıma işlemlerimizi yaparken evin içinde bulundurduğumuz eleman sayımız dışında aracı istifleme ve döşeme için de en az iki eleman bulundururuz ki bu hem taşımanın daha hızlı olmasını hem de daha çok eşya sığdırarak ve aralarında boşluk bırakmadan depolayarak kırılmayı önlediğinden dolayı önemlidir. Bu işlem de bizi diğer nakliye firmalarından ayırmaktadır.

Tüm elemanlarımız alanında deneyimli ve profesyonel olup, güler yüzlü ve müşteri odaklı çalıştıklarından gözünüz arkada kalmadan nakliye işlemlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. İşleyişimiz ve eleman durumumuz, firmamızın ne kadar tecrübeli ve hassas çalıştığının kanıtı olarak size gösterilmektedir.

 

HİZMETLERİMİZ ;

Ankara Aydın Arası Nakliyat

Aydın Ankara Şehirlerarası Taşıma

Ankara Aydın Arası Evden Eve Nakliyat

Ankara Aydın Taşıma Şirketleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir