Ankara Adıyaman Arası Nakliyat

Ankara Adıyaman Şehirler Arası Nakliyat Parça Eşya Nakliyesi

312 360 33 30

Şehirler arası nakliye Türkiye genelinde ilden ile şehirler arası taşımacılık eşya nakliyat şehirler arası ev taşıma müşteri memnuniyetine dayalı müşterilerimizin istek önerileri doğrultusunda daha iyi hizmet verme amacıyla teknolojik imkanlardan da yararlanmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık bizim işimiz.Ankara merkezli olan firmamız tüm Türkiye’de ilden ile şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir. Ankara Adıyaman şehir içi evden eve taşıma gibi her ilde şehir içi nakliyat hizmetlerinden faaliyet göstermektedir.

Ambalajlama

 

Ankara Adıyaman evden eve nakliye hizmetlerimiz esnasında en çok önem verdiğimiz konuların başında ambalajlama çalışması gelmektedir. Uzman kadromuzun eşyalarınızın paketlenmesinde gösterdiği özen ve dikkatli çalışma sayesinde tüm eşyalarınız güvenli olarak yeni adresinize taşınmaktadır. Eşyalarınız araçlarımıza aktarılmadan önce türüne göre olması gerektiği gibi en iyi şekilde ambalajlanmaktadır. Her bir malzeme ve eşyanın en güvenli şekilde nasıl paketlenmesi gerekiyorsa o şekilde elemanlarımız tarafından ambalajlanmaktadır.

Sözleşme İmzalama

Kurumsal nakliyat şirketleri taşımacılık işlerinden önce müşterileri ile mutlaka sözleşme imzalamak isteyeceklerdir. Bu sözleşme şirket prosedürlerinden sayılsa da müşterilerinin de haklarını korumaya yöneliktir. Eşyalarınızı nakliyat şirketleri paketlemeyi üstleniyorsa sizlerin paketlemesini önermiyorlar. Çünkü sizin paketlediğiniz kutularda bir hasar oluşursa mesuliyet kabul etmiyorlar. Sözleşmenizde mutlaka taşınma tarihini ve teslim tarihini belirtmeyi unutmayın.

Bu tarihlere uyulmasını da sıkça belirtin.Ankara Adıyaman şehirler arası nakliyat işlerinde kurumsal olmayan firmalarla çalıştığınız takdirde bu gibi konularda çok büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Hiçbir zaman unutmayınız ki kurumsallık uzmanlığı, uzmanlık ise kaliteyi beraberinde getirir.

Değerlerimiz

Müşteri beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak uluslararası standartlar ile ve uyumlu, güvenli, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak, kusursuz hizmetler sunmak , anlaşma öncesinde ve sonrasında mükemmel hizmet vermek amacını taşımaktadır. Ankara Adıyaman asansörlü nakliyat araçları yardımıyla eşyalarınızı kusursuz taşıma imkanlarını sunmaktadır. Eşya taşımacılığında öncü firma olan Keçiören nakliyat firması olarak teknolojik imkanlarla hizmetinizdeyiz.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir